Beste bezoekers,
Op dit moment kunnen we geen nieuwe aanvragen voor crowdfundingprojecten op ons platform accepteren, vanwege de verwachte vergunningverlening van de Autoriteit Financiële Markten (AFM). We werken hard aan het voldoen aan alle wettelijke vereisten en blijven onze bestaande projecten actief ondersteunen. Bedankt voor uw begrip en blijf op de hoogte van onze updates.
Met vriendelijke groet,
Het NewFunding-team
Wij adviseren u om persoonlijk contact op te nemen met een van onze accountmanagers om uw leningaanvraag in detail te bespreken en te kijken welke financieringsoplossing het beste bij uw specifieke situatie past.
Onze vernieuwde website gaat binnenkort live. Dat vieren we met verlaagde tarieven! Deze gelden voor heel 2023!
| Aanmaak projectinformatie: |
€ 199,– / 795,– (eenmalig) GRATIS |
|
€ 199,– GRATIS |
|
€ 795,– GRATIS |
| Beheerkosten lening dossier: | 0,95% 0,75% per jaar van de verstrekte hoofdsom van de geldlening, maandelijks te verrekenen |
| Van € 100.000,– tot € 2.500.000,– | vanaf 2,5% 1,5% eenmalig, afhankelijk van de complexiteit van het project, met een minimum van € 2.500,– |
NewFunding BV heeft een AFM ontheffing onder registratienummer 19000055. Let op! Elke vorm van investeren kent risico’s. Het kan zijn dat u minder terugkrijgt dan u heeft ingelegd. Wij adviseren u maximaal 10% (conform advies AFM) van uw vrij belegbare vermogen te investeren en uw inleg te spreiden over meerdere projecten.
© 2024 NewFunding